Frezowanie i uszczelnianie kominów

Wkłady kominowe

O firmie

Jesteśmy śląską firmą, powstałą w 2008 roku. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie uszczelniania kominów i przewodów wentylacyjnych, na terenie Śląska i okolic. Nasza stała i doświadczona ekipa podejmie się wykonania najtrudniejszych zleceń. Wysokość komina czy spad dachu nie są dla nas przeszkodą. Czas wykonania usługi nie przekracza jednego dnia, a terminowość to bezsprzecznie nasza zaleta. Zarówno przed, jak i po wykonaniu usługi zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Używamy najlepszych produktów w branży, mających odpowiednie atesty i certyfikaty jakości. Posiadamy liczne certyfikaty Autoryzowanego Wykonawcy, które można zobaczyć tutaj. Do prac wykorzystujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt najwyższej jakości. Ponadto nasze usługi są objęte pisemną gwarancją. Wystawiamy także faktury VAT.

Zatrucia tlenkiem węgla wciąż są problemem i dotyczą zarówno starego jak i nowego budownictwa. Nie należy zwlekać z przeglądem i naprawą komina. Uszczelnianie kominów to dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich.

Firma Przybyła to - od ponad dekady - najwyższa jakość w konkurencyjnych cenach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.